در حال بارگذاری ...

امسال ; رشد فروش لپ تاپ های اپل

امسال ; رشد فروش لپ تاپ های اپل

طبق آنچه مینگ چی کو گزارش داده است لپ تاپ های مک بوک اپل نسبت به آیپد و آیفون رشد بهتری در فروش داشته اند. طبق گفته تحلیل گران فروش لپ تاپ های اپل 13 تا 16 درصد افزایش خواهند داشت. با این وجودد فروش آی پد 7 تا 10 درصد و فروش آیفون نیز حداکثر 6 درصد افزایش خواهد داشت.

 در ماههای گذشته فروش گجت های پوشیدنی اپل رشد بالایی داشته است و طیق پیش بینی KGI فروش مک بوک در سال 2018 نسبت به سال 2017 رشد بیشتری خواهد داشت.

 این افزایش فروش در درجه اول به علت برنامه‌ریزی و تجدید نظر اپل درباره تولید مدل‌های جدید مک‌بوک از ماه ژوئن است. از زمانی که اپل شروع به عرضه مدل‌های جدید مک‌بوک کرده است، شاهد افزایش ۸۰درصدی فروش آن نسبت به محصول قبلی در فصل جاری هستیم.

علت این افزایش فروش را می شود برنامه ریزی جدید اپل و تجدید نظر درباره تولید مدل های جدید مک بوک از ماه ژوئن دانست.

استریت اینسایدر در این باره نوشته است:

تحلیلگر KGI نظر مثبتی در مورد مک‌بوک اپل دارد. طبق نظریه او، انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۸شاهد بهترین نرخ رشد فروش این محصول (۱۳تا ۱۶درصد) باشیم. همچنین انتظار می‌رود که فروش محصولات آیفون تنها ۴تا ۶درصد و آیپد ۷تا ۱۰درصد رشد داشته باشد.

با توجه به انتظاری که داریم از فروش مک بوک های اپل موسسه KGI متعقد است که مدل های دارای تاچ بار مک بوک پرو از فروش بیشتری برخوردار است.این موضوع برای اپل خبر خوبی است چون که این سری از لپ تاپ ها جزء پرفروش ترین لپ تاپ های و گران قیمت ترین لپ تاپ های اپل است.

مینگ چی کو همچنین تصریح کرد که در خط تولید لپ‌تاپ‌های امسال اپل، مک‌بوک ایر مقرون‌به‌صرفه نیز وجود دارد. پیش از این، دیجی‌تایمز گزارش کرده بود که مک‌بوک رتینا ۱۳اینچی نیز در راه است.

مینگ چی کو همچنین اعلام کرد در خط تولید لپ تاپ های اپل مدل مقرون به صرفه نیز وجود خواهد داشت.دیجی تایمز نیز گزارش داده بود که مک بوک رتینا 13 اینچی نیز در راه است.

منبع:zoomit.ir

مشهدکالا
بزرگترین مرجع قیمت لپ تاپ

خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
لپ تاپ
موبایل
کامپیوتر و قطعات
دوربین و کنسول
ابزار برقی