در حال بارگذاری ...

گوشی Mi CC9 Pro شیائومی با پنج دوربین در تاریخ ۵ نوامبر رونمایی خواهد شد

گوشی Mi CC9 Pro شیائومی با پنج دوربین در تاریخ ۵ نوامبر رونمایی خواهد شد

طی یک ماه گذشته شایعات زیادی در مورد گوشی Mi CC9 Pro شیائومی گفته شده است و ظاهرا این دستگاه با شارژ سریع ۳۰ وات عرضه می‌شود. اکنون با توجه به پوستر منتشر شده توسط شیائومی، این گوشی در ۵ نوامبر رونمایی می‌شود. ظاهرا این گوشی یک دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی دارد دارد.

همچنین این تصویر نشان می‌دهد Mi CC9 Pro در مجموع دارای پنج دوربین خواهد بود که به صورت آرایشی عمودی قرار گرفته‌اند. این مجموعه دو فلاش LED دوگانه را نیز در کنار یک علامت که می‌گوید “۵X نوری” نشان می‌دهد و در مورد دوربین تله فوتو خبر می‌دهد.

 گوشی Mi CC9 Pro شیائومی با پنج دوربین در تاریخ ۵ نوامبر رونمایی خواهد شد

شیائومی مجموعه CC خود را برای افراد “خلاق و کنجکاو” ای عرضه کرده است که دوست دارند عکس بگیرند و با چنین گوشی‌های هوشمندی می‌توانند انواع مختلف عکس‌ها را از جمله مناظری با زاویه دید عریض، تصاویری با بزرگنمایی ۵ برابر، عکس‌هایی چشمگیر در فضای تاریک با استفاده از سنسور ISOCELL Bright HMX سامسونگ، عکس‌های ماکرو و پرتره‌هایی با تاری پشت زمینه بگیرند.

دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی بکار رفته در این گوشی برای اولین بار نیست که در یک گوشی بکار می‌رود و این همان دوربین اصلی‌ای است که در Mi Mix Alpha دیده می‌شود و مشترکاً توسط شیائومی و سامسونگ ساخته شده است.در این رویداد یک تلویزیون Mi جدید شیائومی و یک ساعت هوشمند شیائومی نیز راه اندازی خواهد شد.

منبع: gsmarena

خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
کالای دیجیتال
ابزار برقی
مواد غذایی