فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تخصصی ترین مرکز فروش محصولات دیجیتال در شرق کشور در سال 94 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و با حمایت و پشتیبانی شما همراهان و مشتریان عزیز توانسته است بهترین قیمت محصولات دیجیتال را در شرق کشور ارائه دهد.

قوانین کلی خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و با اطمینان می توانید اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا نمایید.

ارسال سفارش از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

در مشهد کالا امکان خرید به سه صورت فراهم است:

1-    خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

2-    خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

3-    خرید حضوری از دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

خرید آنلاین از مشهد کالا

در صورتی که از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا اقدام به خرید آنلاین نمایید کارشناسان فروش مشهد کالا با شما تماس خواهند گرفت و در مورد ارسال کالا توضیحات لازم را بیان خواهند کرد.

ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تابع قوانین و مقرراتی است که در ذیل به آن اشاره خواهد شد.

قوانین و مقررات ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

هزینه ارسال :

- سفارشات ثبت شده بیشتر از 100,000 تومان برای شهر مشهد رایگان می باشد.

- سفارشات ثبت شده کمتر از 100,000 تومان برای مقصد شهر مشهد شامل 5,000 تومان هزینه ارسال می باشد.

- سفارشات ثبت شده برای سایر شهرهای ایران شامل 15,000 تومان هزینه ارسال می باشد.

- سفارشات ثبت شده برای شهرستان های بدون پوشش اداره پست یا تیپاکس به باربری نزدیک ترین شهر مربوطه تحویل داده خواهد شد و دریافت اینگونه سفارشات از باربری شهر اصلی به عهده مشتری می باشد.

زمان ارسال سفارشات :

- سفارشات ثبت شده برای مقصد شهر مشهد در صورتی که در بازه زمانی 9 صبح الی 9 شب ثبت شوند در کمتر از 4 ساعت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

- سفارشات خارج از شهر مشهد از طریق پست های پیشتاز ، تیپاکس ، باربری  ارسال خواهد شد که معمولا 48 تا 72 ساعته به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

- در صورت ثبت کالا در خارج از این ساعات، سفارش  در اولین ساعت کاری روز بعد برای مشتریان گرامی ارسال می گردد.

- سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل رسمی در اولین روز کاری بعدی برای مشتریان گرامی ارسال خواهد شد.

 

تمامی فروشگاه های اینترنتی که نماد تجارت الکترونیک دارند از جمله مشهد کالا شامل طرح 7 روزه تعویض کالا می باشد که پس از خرید آنلاین امکان تعویض و مرجوع شدن کالا وجود دارد. این طرح فقط شامل مشتریانی می شود که به صورت آنلاین اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

در زیر شرایط و مدت زمان تعویض یا مرجوع نمودن کالا به تفضیل بیان شده است.

شرایط و مدت زمان تعویض یا مرجوع نمودن کالا

7 روز تضمین طلایی تعویض ویژه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا همواره از اولویت ‏‌های مشهد کالا به عنوان تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی مشهد بوده است و برای تحقق این مهم فروشگاه اینترنتی مشهد کالا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، مشهد کالا ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت.

اول دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

دوم استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی مشهد کالا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

تنها شروط لازم برای اینکار عبارتند از:

1. مشتری قبل از 7 روز نسبت به ارسال شکایت خود اقدام نماید، عدم ارسال شکایت در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.

2. ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود،کالای خریداری شده دارای یکی از گارانتی های ارائه شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری نشده باشد.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

تبصره: در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار می باشد، مهلت انصراف از خرید 48 ساعت می باشد

عدم تطابق

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد،فروشگاه اینترنتی مشهد کالا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

 

تبصره: در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

کالای بدون گارانتی

مدیریت سایت مشهد کالا تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی مشهد همواره به مشتریان تاکید می کند که کالاهای مورد نظر خود را با گارانتی اصلی تهیه نمایند، اما چنانچه مشتری اصرار در خرید کالای بدون گارانتی داشته باشد، کلیه مسئولیت مشکلات پیش آمده برای بر عهده مشتری بوده و مشهد کالا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

خرید به صورت اقساطی

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا این امکان را برای مشتریان خود قرار داده است که به صورت اقساط اقدام به خرید کالا نماید. مشتریان عزیزی که قصد خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا را داشته باشند می بایست شماره حسابی که از آن قصد خرید اقساطی را دارند در اختیار واحد فروش مشهد کالا قرار دهند و پس از طی شدن مراحل استعلام حساب کارشناسان فروش مشهد کالا جهت ادامه مراحل خرید با شما مشتریان عزیز تماس خواهد گرفت و راهنمایی های لازم را بیان خواهند کرد.

لازم به ذکر است در سایت فروشگاه اینترنتی مشهد کالا نیز می توانید پس از انتخاب محصول گزینه خرید چکی را انتخاب نمایید تا واحد فروش فروشگاه اینترنتی مشهد کالا با شما تماس گرفته و نتیجه بررس را اعلام نمایند.

خرید حضوری در دفتر مرکزی مشهد کالا

مشتریان محترمی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا را داشته باشند می توانند به صورت حضوری به دفتر مرکزی مشهد کالا مراجعه نمایند و با کارشناسان فنی مشهد کالا در مورد خرید محصول خود مشاوره فنی دریافت کنند.

آدرس دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی مشهد کالا:

مشهد . بولوار شهید دستغیب . خیابان بیستون . بیستون 4 . پلاک 13