در حال بارگذاری ...
قوانین و مقررات فروش اینترنتی در مشهد کالا

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تخصصی ترین مرکز فروش محصولات دیجیتال در شرق کشور با سابقه ای طولانی در زمینه توزیع و عرضه کالاهای دیجیتال در سال 94 به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرد و با حمایت و پشتیبانی شما همراهان و مشتریان عزیز توانسته است بهترین قیمت محصولات دیجیتال را در شرق کشور ارائه دهد. فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و با اطمینان می توانید اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا نمایید. در صورتی که از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا اقدام به خرید آنلاین نمایید کارشناسان فروش مشهد کالا با شما تماس خواهند گرفت و در مورد ارسال کالا توضیحات لازم را بیان خواهند کرد.

در مشهد کالا امکان خرید به سه صورت فراهم است:

  • خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا
  • خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا
  • خرید حضوری از دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

هزینه ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

تمامی فروشگاه های اینترنتی که نماد تجارت الکترونیک دارند از جمله مشهد کالا شامل طرح 7 روزه تعویض کالا می باشد که پس از خرید آنلاین امکان تعویض و مرجوع شدن کالا وجود دارد. این طرح فقط شامل مشتریانی می شود که به صورت آنلاین اقدام به خرید اینترنتی نمایند.

7 روز تضمین طلایی تعویض ویژه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی مشهد کالا

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا همواره از اولویت ‏‌های مشهد کالا به عنوان تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی مشهد بوده است و برای تحقق این مهم فروشگاه اینترنتی مشهد کالا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتریان برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، مشهد کالا ، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت.

  • اول دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
  • دوم استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی مشهد کالا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

شروط لازم برای تعویض و استرداد کالا

  • مشتری قبل از 7 روز نسبت به ارسال شکایت خود اقدام نماید، عدم ارسال شکایت در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.
  • ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

نکته : چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که نسبت به تکمیل فرم عودت اقدام و کالا را مسترد نمایند. لازم به توضیح است که هزینه ارسال عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

تبصره: طبق بند 3 ماده 5 هشدار برای مصرف کنندگان در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ، کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات ارزی باشند شامل بند انصراف از خرید نمی باشند

نکته : فرصت انصراف از خرید برای کالاهای شامل نوسانات ارزی تا قبل از مرحله پردازش کالا می باشد

نکته : در صورت مرجوع کالا بدون دلیل و طبق شرایط نماد اعتماد الکترونیکی هزینه ارسال کالا و برگشت کالا به عهده خریدار می باشد

عدم تطابق کالا

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد،فروشگاه اینترنتی مشهد کالا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

تبصره: در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

کالای بدون گارانتی

سایت مشهد کالا تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی مشهد همواره به مشتریان تاکید می کند که کالاهای مورد نظر خود را با گارانتی اصلی تهیه نمایند، اما چنانچه مشتری اصرار در خرید کالای بدون گارانتی داشته باشد، کلیه مسئولیت مشکلات پیش آمده بر عهده مشتری بوده و مشهد کالا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

کنسلی خرید توسط فروشگاه

هدف فروشگاه مشهدکالا تحویل کالای مناسب با قیمت مناسب و شرایط مناسب به دست مشتریان عزیز هست، منتهی در برخی اوقات متاسفانه امکان تحویل کالای مورد نظر مقدور نیست که پیشاپیش در این گونه موارد از مشتریان عزیز عذر خواهی میکنیم

موارد کنسلی خرید :
  • کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی مشهدکالا دارای تامین کنندگان متفاوتی می باشند که در اکثر موارد طبق تعهدات عمل کرده و روند خرید و ارسال کالا بدون مشکل انجام می شود. اما در موارد بسیار کمی تامین کنندگان به دلایل مختلف قادر به تامین کالا نیستند .که در این شرایط متاسفانه خرید مورد نظر کنسل می شود
  • قیمت گذاری کالای دیجیتال به دلیل وابستگی شدید به قیمت ارز به صورت ساعتی و در روز چندین بار انجام می شود. همین قیمت گذاری مداوم در برخی موارد بسیار معدود باعث اشتباه تایپی در قیمت گذاری شده که متاسفانه منجر به کنسلی خرید می گردد.

مبلغ سفارش کنسل شده نهایتا تا یک روز کاری پس از خرید به حساب خریدار باز گردانده می شود.

خرید به صورت اقساطی

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا این امکان را برای مشتریان خود قرار داده است که به صورت اقساط اقدام به خرید کالا نماید. مشتریان عزیزی که قصد خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا را داشته باشند می بایست شماره حسابی که از آن قصد خرید اقساطی را دارند در اختیار واحد فروش مشهد کالا قرار دهند و پس از طی شدن مراحل استعلام حساب کارشناسان فروش مشهد کالا جهت ادامه مراحل خرید با شما مشتریان عزیز تماس خواهد گرفت و راهنمایی های لازم را بیان خواهند کرد.

نکته : کارمندان محترم دولت بدون نیاز به استعلام حساب می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی از شرایط ویژه اقساطی فروشگاه اینترنتی مشهدکالا استفاده نمایند.

خرید حضوری در دفتر مرکزی مشهد کالا

مشتریان محترمی که قصد خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا را داشته باشند می توانند به صورت حضوری به دفتر مرکزی مشهد کالا مراجعه نمایند و با کارشناسان فنی مشهد کالا در مورد خرید محصول خود مشاوره فنی دریافت کنند.

مشهد . بولوار شهید دستغیب . خیابان بیستون . بیستون 4 . پلاک 13

تلفن 5 رقمی : 31501 051

 
دسته بندی ها
لپ تاپ
موبایل
کامپیوتر و قطعات
دوربین و کنسول
ابزار برقی