در حال بارگذاری ...
  • خانه
  • ارسال و تحویل کالا

ارسال و تحویل کالا

"

مشهدکالا جهت تسهیل خرید مشتریان روشهای متنوعی برای ارسال کالا در نظر گرفته است،تا مشتریان بدون دغدغه و در کوتاهترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرند.

ارسال در مشهد :

همه روزه از ساعت 14:30  انجام خواهد شد.زمان تحویل کالا توسط پیک بین ساعت 14:30 تا 21 است.

سفارشاتی که قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشند همان روز و در صورتی که بعد از ساعت 12 ثبت شوند فردای آن روز تحویل خواهند شد.

در روزهای بارانی و برفی، تا زمان مناسب شدن آب و هوا ارسال ها با تاخیر انجام می شود.

تحویل حضوری در دفتر مرکزی مشهدکالا تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست.

ارسال کالا در مشهد کالا
ارسال کالا در مشهد کالا

ارسال به سراسر ایران :

پست سفارشی : ارسال از طریق پست سفارشی همراه با بیمه ی کالا، رایگان است و حداکثر 10 تا 12 روز کاری زمان میبرد تا کالا به دست مشتریان برسد.تیم ارسال مشهد کالا همه روزه قبل از ساعت 13 مرسولات را به پست تحویل خواهند داد و کدرهگیری کالا را نیز همان روز ارسال خواهد شد.

 

پست پیشتاز : کالاهایی که از طریق پست پیشتاز ارسال میشود علاوه برهزینه ارسال دارای بیمه هم میباشد که مجموعا 30 هزار تومان برای کالاهای زیر 10 میلیون تومان و 40 هزار تومان برای کالاهای بالای 10 میلیون تومان هزینه دارد و طبق ادعای شرکت پست کالا بین 3 تا 7 روزی کاری تحویل میشود.

طبق اطلاعیه شرکت پست، درشرایط کرونایی تمامی ارسال ها به دلیل روند ضدعفونی کردن محصولات با مقداری تاخیر همراه است.

ارسال کالا در مشهد کالا
ارسال کالا در مشهد کالا

کد تخفیف ویژه سبد خرید زیر 200 هزار تومان :

برای استفاده از این کد تخفیف به صفحه رسمی اینستاگرام مشهدکالا (mashadkala.ir) مراجعه فرمایید و وارد هایلایت ارسال رایگان شوید و از کد تخفیف استفاده نمایید.

 

نکات قابل توجه :

1- قبل از دریافت کالا از مامور پست حتما بسته را بازکنید و قبل از امضا رسید پستی ،از پلمپ بودن کالا مطمئن شوید و در صورت پلمپ نبودن از دریافت کالاخودداری نمایید.

2- طبق قوانین اداره پست کالا تا سقف 20.000.000 تومان بیمه می شود، چنانچه قیمت کالا بیشتر از 20.000.000 تومان باشد : در این حالت ارسال کالا از طریق دو روش ذیل امکان پذیر است.

1 - ارسال کالااز طریق اداره پست : در این حالت کالا تا 20.000.000 بیمه خواهد شد و با مسئولیت مشتری ارسال خواهد شد.

2 - ارسال کالا از طریق باربری : در این حالت کالا به صورت کامل بیمه ودر نمایندگی شهر مقصد تحویل خواهد شد و هزینه آن به عهده مشتری است.

دسته بندی ها
لپ تاپ
موبایل
لوازم جانبی
کامپیوتر و قطعات
لوازم اداری
کنسول و تبلت