در حال بارگذاری ...

قوانین و مقررات

/

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تخصصی ترین مرکز فروش محصولات دیجیتال در شرق کشور با سابقه ای طولانی در زمینه توزیع و عرضه کالاهای دیجیتال در سال 94 به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تجارت الکترونیک آغاز کرد و با حمایت و پشتیبانی شما همراهان و مشتریان عزیز توانسته است بهترین قیمت محصولات دیجیتال را در شرق کشور ارائه دهد. فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد و با اطمینان می توانید اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا نمایید..

هزینه ارسال سفارشات 

برای اطلاع از شرایط و روش های ارسال کالا به صفحه اختصاصی ارسال کالا مراجعه کنید.

ضمانت بازگشت کالا

رضایت از خرید و اطمینان از سلامت کالا همواره از اولویت ‏‌های مشهد کالا به عنوان تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی مشهد بوده است، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. مشتریان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا برای تست فنی کالای خریداری شده تا 7 روز فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، مشهد کالا ، کالا را تعویض خواهد نمود. همچنین اینکه شرایط فوق، مختص کالایی است که وضعیت گارانتی کالا ( اصالت و سلامت فیزیکی ) باشد.
 چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت:

اول: دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

دوم: استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه اینترنتی مشهد کالا هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

نکته : چنانچه اصالت و سلامت کالا توسط شرکت گارانتی تایید شده باشد، در صورت نقص فنی باید از طریق شرکت گارانتی پیگیری شود.

/

شروط لازم برای استرداد کالا

مشتری قبل از 7 روز نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نماید، عدم اعلام درخواست در مهلت 7 روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت 7 روزه تست می باشد.

ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

جعبه اصلی کالا بدون آسیب دیدگی، پارگی و مخدوش شدن و به همراه متعلقات آن ارسال شود.

نکات قابل توجه :

1 - چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه اینترنتی مشهد کالا قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

2 - درصورتیکه کالا را به صورت حضوری تحویل بگیرید، شرایط 7 روز ضمانت کالا ملقی خواهد شد.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده و کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خارج ننموده باشند تا هفت روز فرصت خواهند که درخواست خود را به پشتیبانی اعلام نمایند.

نکات قابل توجه : 

1 - طبق بند 3 ماده 5 هشدار برای مصرف کنندگان در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ، کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات ارزی باشند شامل بند انصراف از خرید نمی باشند

2 - در صورت مرجوع شدن کالا بدون دلیل و طبق شرایط نماد اعتماد الکترونیکی هزینه ارسال کالا و برگشت کالا به عهده خریدار می باشد.

عدم تطابق کالا

در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد،فروشگاه اینترنتی مشهد کالا حداکثر ظرف سه روز کاری نسبت به تعویض کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده اقدام می نماید و در صورتیکه کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مشتری مسترد می گردد.

نکته : در مواردی که قبل از باز نمودن بسته بندی امکان تطبیق سفارش و کالای تحویل شده وجود داشته باشد، لازم است مشتریان قبل از باز نمودن آن مشخصات سفارش و کالای تحویلی را بررسی نمایند زیرا در صورتیکه کالا از بسته بندی و آکبند بودن خارج شده باشد، دیگر امکان تعویض یا مرجوع نمودن آن وجود نخواهد داشت.

کالای بدون گارانتی

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره الویت‏‌ مشهدکالا بوده است و در این راستا می کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. از اینرو اکثر کالاها با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می شود تنها بخشی از کالاها بدون گارانتی است که به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر ، این کالا ها با عنوان اصالت و سلامت کالا مشخص شده اند.

خرید اتباع خارجی

با توجه به الزام درج کد ملی برای ثبت آدرس و تکمیل روند خرید کالا، اتباع خارجی می توانند از این لینک جهت تکمیل اطلاعات کاربری خود استفاده نمایند.

کنسلی خرید توسط فروشگاه

هدف فروشگاه مشهدکالا تحویل کالا، با قیمت و شرایط مناسب به دست مشتریان عزیز است ، متاسفانه در موارد معدودی امکان تحویل کالای مورد نظر مقدور نیست که پیشاپیش در این گونه موارد از مشتریان عزیز عذر خواهی میکنیم.

موارد کنسلی خرید :

کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی مشهدکالا دارای تامین کنندگان متفاوتی می باشند که در اکثر موارد طبق تعهدات عمل کرده و روند خرید و ارسال کالا بدون مشکل انجام می شود. اما در موارد بسیار کمی تامین کنندگان به دلایل مختلف قادر به تامین کالا نیستند .که در این شرایط متاسفانه خرید مورد نظر کنسل می شود

قیمت گذاری کالای دیجیتال به دلیل وابستگی شدید به قیمت ارز به صورت ساعتی و در روز چندین بار انجام می شود. همین قیمت گذاری مداوم در برخی موارد بسیار معدود باعث اشتباه تایپی در قیمت گذاری شده که متاسفانه منجر به کنسلی خرید می گردد

مبلغ سفارش کنسل شده نهایتا تا یک روز کاری پس از خرید به حساب خریدار باز گردانده می شود.

پرداخت آنلاین

چنانچه نیاز به پرداخت مابه التفاوت وجه کالا ، یا تغییر شرایط ارسال رایگان به ارسال پیشتازداشتید، می توانید به قسمت پرداخت آنلاین مراجعه کنید و اقدام به پرداخت کنید.

دسته بندی ها
لپ تاپ
موبایل
لوازم جانبی
کامپیوتر و قطعات
لوازم اداری
کنسول و تبلت