در حال بارگذاری ...
  • خانه
  • سوالات متداول کاربران
سوالات متداول - مشهد کالا

کالا رو فقط باید اینترنتی خرید کنیم یا میشه در زمان تحویل پیک مبلغ کالا رو پرداخت کنیم ؟

فعلا صرفا امکان خرید اینترنتی وجود داره و متاسفانه هنوز سرویس پرداخت در محل راه اندازی نشده.

قیمت های نوشته شده در صفحه کالا چیه ؟

در صفحه کالا 3 قیمت نوشته شده :

  • قیمت ویژه خرید آنلاین : این قیمت پایین ترین قیمت کالا هست که شامل تخفیف خرید آنلاین میشه و فقط باید از طریق پرداخت اینترنتی خرید انجام بشه تا شامل این تخفیف بشید.در برخی کالاها بدلیل تبلیغات اینترنتی این قیمت حتی از قیمت خرید کالا هم پایین تر در نظر گرفته شده و هدف از فروش این کالاها الزاما سود مالی نیست !!
  • قیمت بدون تخفیف : در صورتی که به صورت حضوری در ساختمان مرکزی و از طریق کارتخوان و یا پول نقد بخواهید خرید انجام بدید کالا شامل این قیمت میشه که در اون تخفیف خرید اینترنتی لحاظ نشده و قیمت واقعی کالا در این حالت در نظر گرفته شده.
  • قیمت خرید اقساطی : در صورتی که مشتریان مشهدی عزیز بخواهند به صورت اقساطی کالا رو خریداری کنند قیمت بدون تخفیف کالا به همراه کارمزد ماهانه جمع شده و قیمت نهایی کالا به صورت اقساطی محاسبه میشه. جمع پرداخت نقدی به اضافه جمع تعداد اقساط ماهانه معادل این قیمت میشه.

در چه صورتی میتونیم از خرید کالا انصراف بدیم ؟

به صورت کلی در مورد کلیه کالاها تا هفت روز پس خرید در صورتی که کالا از حالت اولیه (پلمپ) خارج نشده باشه امکان برگشت از خرید وجود داره. البته این بند یک استثناء داره که در ماده 3 بند 5 هشدار برای مصرف کنندگان در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی درج شده. طبق این بند کالاها یا خدماتی که قیمت آنها تابع نوسانات بازارهای مالی تعیین می شود و خارج از اختیار تامین کننده است از این بند مستثنی می باشد و امکان برگشت از خرید وجود ندارد.

به زبان ساده در صورتی که شما کالایی رو خریداری کنید و فروشگاه اینترنتی کالا رو برای شما ارسال کنه و در زمانی قبل از 7 روز شما مایل به انصراف از خرید باشید ( در صورتی که کالا هنوز پلمپ باشه) تنها در صورتی این امکان برای شما وجود داره که قیمت کالا تغییر نکرده باشه !!

تعهد فروشگاه اینترنتی تا چه زمانی پاسخگوی مشکلات محصول خریداری شده است؟

در صورتی که کالایی که خریداری می کنید به صورت آسیب دیده و یا ناقص به دست شما برسه به مدت 7 روز مهلت دارید کالا رو مرجوع کنید تا کالای جدیدی برای شما ارسال بشه و یا مبلغ شما تمام و کمال برگشت داده بشه. اما در صورت گذشت این 7 روز اگر که کالای شما شامل گارانتی باشه بایستی به شرکت گارانتی کننده مراجعه کنید و فروشگاه اینترنتی تعهدی در قبال کالای مذکور نداره و در صورتی هم که کالا دارای گارانتی نباشه مسئولیت آسیب دیدگی کالا به عهده خریدار هست.

زمان تحویل کالا چقدره ؟

  • کالاهای خریداری شده به مقصد مشهد هر روز کاری ساعت 12 ظهر و 8 شب برای مشتریان محترم ارسال میشه. ( ویژه کالاهایی که زمان ارسال اونها 4 ساعته هست.)
  • کالاهایی که مقصد اونها سایر نقاط ایران می باشد کالا از طریق اداره پست ارسال میشه که طبق تعهد اداره پست کالا بین 7 و یا 10 روز کاری ارسال میشه. (البته تجربه نشون داده مرسولات مقاصد استان بین 48 تا 72 ساعت به مقصد میرسه و برای سایر نقاط ایران نهایتا بین 3 تا 4 روز به دست مشتری میرسه )
 
سوالات متداول - مشهد کالا
 
دسته بندی ها
لپ تاپ
موبایل
کامپیوتر و قطعات
دوربین و کنسول
ابزار برقی