در حال بارگذاری ...

شیائومی Mi Band 3i را برای هند را با قیمت ۱۲۹۹ روپیه (۱۸ دلار) رونمایی کرد

شیائومی Mi Band 3i را برای هند را با قیمت ۱۲۹۹ روپیه (۱۸ دلار) رونمایی کرد

چند روز پیش، شیائومی هند اعلام کرد که قرار است از یک می‌ بند هوشمند جدید رونمایی کنند. اکنون این ردیاب تناسب اندام جدید با نام Mi Smart Band 3i رونمایی شده است.

می بند هوشمند ۳i شبیه مدل قبلی خود، Mi Band 3، بنظر می‌رسد اما بیشتر شبیه جانشین نسخه HRX می بند ۲۰۱۷ می‌باشد. دلیل این امر این است که با اینکه Mi Smart Band 3i، مانند آنچه نسخه HRX با Mi Band 2 انجام داد، طراحی مشابهی با می بند ۳ را ارائه می‌دهد، اما مانیتور ضربان قلب ندارد.

این بند هوشمند دارای یک صفحه نمایش تک رنگ ۰٫۷۸ اینچی ۱۲۸x 80 AMOLED با دکمه لمسی خازنی است و هنگام دریافت تماس یا هشدار از دستگاه‌تان به شما اطلاع می‌دهد. همچنین دارای یک محاسبه کننده گام و کالری، ردیاب فعالیت، مانیتور کیفیت خواب، یادآور بی تحرکی، مقاومت در برابر آب تا ۵ATM /50 متر است و باتری آن تا ۲۰ روز شارژ نگه می‌دارد. ظرفیت باتری ۱۱۰mAh می‌باشد و شارژ کامل آن با استفاده از کابل شارژ اختصاصی، ۲٫۵ ساعت زمان می‌برد.

شیائومی Mi Band 3i را برای هند را با قیمت ۱۲۹۹ روپیه (۱۸ دلار) رونمایی کرد

می بند هوشمند ۳i از طریق بلوتوث ۴٫۲ LE متصل می‌شود و با دستگاه‌های Android 4.4 و بالاتر و همچنین دستگاه‌های دارای iOS 9.0 و بالاتر سازگار است. اندازه آن ۴٫۶۸ x 1.81 x 1.1 سانتی‌متر می‌باشد و در رنگ سیاه عرضه می‌شود.

شیائومی هند برچسب قیمتی ۱،۲۹۹ روپیه را برای Mi Smart Band 3i در نظر گرفته است. این مبلغ تقریباً معادل ۱۸ دلار می‌باشد که ارزانتر از می بند ۳ است.

پیش سفارش این محصول در Mi.com آغاز شده است. همچنین برای کسانی که در برنامه RunWithMi شیائومی در تاریخ ۱ دسامبر ثبت نام  کرده بودند، سازنده اعلام کرده است به افرادی که دویدن یا راه رفتن را کامل انجام دهند یک Mi Smart Band 3i رایگان هدیه می‌دهد.

منبع: gizmochina

خانه
داشبورد
اطلاعات
سفارشات
پیام ها
بیشتر
بیشتر
0 سبد
جستجو
دسته ها
تماس
دسته بندی ها
کالای دیجیتال
ابزار برقی
مواد غذایی